İSAY2 Galeri
 
 
 
Afrin’de terör hedeflerine yönelik olarak başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı’nı başarıyla sürdüren kahraman Mehmetçiklerimize şükran duygularımızın ifadesi olarak “Afrin Kahramanlarına Küçükbaş ve Büyükbaş hayvanlar dualarla uğurlandı.
 
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İlçe Kaymakamımız sayın Alp Eren YILMAZ, gece gündüz demeden teröristlerle, şer güçleri ile göğüs göğüse çarpışan, vatan nöbeti bekleyen Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu hissettirmek amacıyla bütün halkımızın hazır olduğunu söyledi.
 
Ordumuzun hainlerin ihanetinden korunması, muzaffer olması ve Allah rızası için kurbanlar keseceklerini belirten Kaymakamımız Sayın Alp Eren YILMAZ  tüm milletimizin dualarının “Zeytin Dalı Harekâtına’’  katılan Mehmetçiklerimizle beraber olduğunu ifade etti.
Yüce Allah’tan kahramanlarımıza güç ve kuvvet vermesini, onları muzaffer kılmasını diliyoruz. Bu desteğimizi onlara hayır dua ederek kurbanlar keserek ifade ediyoruz. Akdağmadeni Kaymakamlığı  olarak “Afrin Kahramanlarına hemşerilerimizin verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu.